Sakarya travestileri kaş ve kirpik uzatma kürü

Kaşları dolgun göstermek için kalıcı kaş makyajı, kirpikleri uzatmak içinse ipek kirpik uygulamaları Trend haline geldi. Doğallıktan uzak olan bu Trend hem masraflı hem de çok fazla kullanılmakta. Doğal yöntemler ve etkili sonuçları olan birçok kürü Sakarya travestileri için araştırdık. Masrafsız ve doğal ürünlerden yapılan bu kürleri eski çağlarda yaşayan insanlar uygulamaktaydı. Kür için neler gerekli?

Kaş dolgunlaştırıcı kür;

Kaşlarınızı daha dolgun ve bakımlı göstermek için birçok kür vardır. En etkili sonuç veren ama kokusundan rahatsız ola bileceğiniz sarımsak başta gelmektedir. Sarımsak eskilerde kullanılan en etkili sonucu veren kıl çoğaltma işlemini başarırdı.

Malzemeler;

  • Bir diş sarımsak
  • Bir çay kaşığı tatlı badem yağı
  • Bir çay kaşığı Hint yağı

Hazırlanışı;

Sarımsağı havanda iyice ezin. Küçük bir cam kavanozuna koyun ve yağları ilave ederek karıştırın. Elde ettiğiniz bu kürü her gece yatmadan önce bir pamuk yardımı ile kaşlarınızda seyrelmiş yerlere uygulayın. Bu işlemi bir hafta boyunca uygulayın. Sakarya travestileriKaşlarınızdaki değişimi kendiniz kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Kirpik dolgunlaştırıcı kür;

Gözleri göz yapan kirpik uzunluğu ve dolgunluğudur. Maskara kullanımı veya diğer göz makyaj ürünlerini kullanmak zamanla kirpikleri döker. Birçok yağ vardır kirpikleri uzatmak için. Ama en doğalı ve etki olanı zeytinyağı ve vazelindir.

Her gece uyumadan önce kirpiklerinize, kulak çubuğu ile vazelin sürün. İnce bir katman olarak, kaşların diplerinden ucuna doğru uygulayın. Sabah uyandığınızda ise, zeytinyağını da aynı şekilde uygulayın. Bu işlemi Sakarya travestileri bir hafta boyunca uygulayabilir. Gözle görülür değişimi fark edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir