Sakarya travestileri için saç bakım kürleri.

Saç bakımı, cilt bakımından daha zordur. Yıpranmış, cansızlaşmış ve dökülen saç tiplerinin bakımı zordur. Bakım için kozmetik ürünleri kullanıyorsanız, bakım yerine daha çok zarar veriyorsunuzdur. Birçok saç bakım kozmetiğinde benzin ve parfüm bulunmaktadır. Daha doğal ve etkili sonuç almak için, saç bakım kürlerini araştırdık.

Saç dökülmesini azaltan maske;

Yıpranan ve dolgunluğunu yitirmiş olan saçlar zamanla dökülmeye başlar. Dökülmeye başlayan saçlar zamanla kelliğe yol açar. Önlemini zamanında almazsanız dökülen yerlerde saç çıkmamaya başlar. Evde kolaylıkla hazırlayacağınız bu kürün malzemeleri, atar ve baharatçılarda uygun fiyata bula bilirsiniz.

Malzemeler;

  • Üç tatlı kaşığı ardıç ağacı yağı
  • Bir yemek kaşığı biberiye yağı,
  • Bir çay kaşığı ısırgan tohumu yağı

Hazırlanışı;

Tüm yağları bir kapta karıştırın. Ocakta kaynayan suyun üzerine yerleştirin kabı. Karışımı iyice harmanlayın ve soğumaya bırakın. Ardından saç diplerinizden masaj yaparak maskeyi saçınıza yedirin. Bir bone yardımı ile saçlarınızı kapatın. Bir saat sonra saçlarınızı ılık su ile durulayın. Bu işlemi haftada bir uygulaya bilirsiniz. Sakarya travestileri etkili sonuç almak için iki ay kullana bilirsiniz. Saçlarınıza uyguladığınız bu karışımdan sonra, rahatsız edici bir koku kalırsa saçınızda gül yağını nemli saçlarınıza masaj yapak uygulaya bilirsiniz daha güzel kokması için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir